Piła formatowa to nieodzowny element wyposażenia każdej stolarni. Dlatego staramy się, aby pilarki do drewna znajdujące się w naszej ofercie, w pełni spełniły Państwa oczekiwania.
Nowe formatówki firmy Winter Holztechnik jak i firmy Holzkraft, to produkty, które będą Państwu służyły przez wiele lat. Formatki dostępne są z podcinakiem, z wózkami o różnych długościach, o różnej mocy silnika, wysokości cięcia itp.
Każda piła formatowa tarczowa zakupiona u nas, daje gwarancję niezawodności i najwyższą jakość cięcia.


Znajdziecie Państwo w naszej ofercie wyrówniarki, strugarki i grubościówki do drewna suchego i mokrego, jak również kombinowane maszyny wyrówniarko grubościówki. Oferowane obrabiarki znajdą zastosowanie w produkcji przemysłowej jak i małych stolarniach. Każda nowa grubościówka, wyrówniarka czy też strugarka pochodzi tylko od sprawdzonych i cenionych producentów maszyn stolarskich na świecie. Dzięki licznym kontakom w całej europie możemy znaleść dla naszych klientów prawie każdą obrabiarkę do drewna, nową jak i używaną. Tak więc jeżeli nie znaleźliście Państwo interesującej was maszyny, to prosimy o kontakt, a napewno postaramy się pomóc.


Okleiniarki

 

 

 


Do zaoferowanie mamy dla Państwa frezarki do drewna nowe jak i używane. Wszystkie nowe frezarki stołowe dolno i górnowrzecionowe, pochodzą od sprawdzonych producentów, gwarantując wieloletnią funkcjonalność i wysoką jakość frezowania. Każda frezarka do drewna używana, sprawdzana jest przez naszych techników, dzięki czemu kupujecie maszynę z pełni sprawną i gotową do pracy. Każda z tych maszyn stolarskich sprawdzi się zarówno w przydomowym warsztacie, jak również w stolarniach i zakładach przemysłowych.


Maszyny stolarskie wieloczynnościowe to propozycja dla stolarzy i zakładów, ktore nie posiadając miejsca na ustawienie osobno piły formatowej, frezarki stołowej, grubościówki i wyrówniarki, szukają kompaktowych rozwiązań. Oferowane przez nas wieloczynnościowki, to sprawdzone na całym świecie obrabiarki do drewna, które można dostosować do potrzeb każdego klienta. Posiadamy zarówno maszyny kombinowane 5cio funkcyjne jak i dwu funkcyjne pilarko-frezarki.


Łuparki do drewna kominkowego to propozycja dla klientów, którzy nie mają czasu na rąbanie drewna w domu metodą tradycyjną, jak równierz dla osób/firm które chcą rozłupane drewno sprzedawać. Posiadamy w swojej ofercie łuparki o małej mocy idealne dla klientów indywidualnych, jak również typowo przemysłowe maszyny. Każda łuparka hydrauliczna do drewna daje pewność wysokiej wydajności.


Ostrzarki© 2017 - JP-Tech maszyny do obróbki drewna, maszyny stolarskie